Par Salonu

Par salonu

Uz mirkli atpūsties no ikdienas, relaksēties un gūt pozitīvas emocijas jums palīdzēs skaistuma rezidence – salons Bellezza.

Augstas klases meistari parūpēsies par jums un jūsu labsajūtu. Atstājot skaistuma rezidenci, jūs būsiet patīkamu emociju pārņemts, relaksējies un skaistāks gan iekšēji, gan ārēji.

Mūsu profesionālie masieri sniegs jūsu ķermenim neaprakstāmas sajūtas. Lutinās ar šokolādes un medus masāžām, noņems ikdienas stresu un liks atslābināties aromātisko eļļu valstībā. Tuvojoties vasaras sezonai, palīdzēs uzlabot jūsu ķermeņa aprises un stāvokli. Salons piedāvā masāžas, kurās meistars strādā ar jums ne tikai fiziski, bet arī psiholoģiski – palīdz sakārtot domas un padarīt jūs skaistāku.

Jūsu seja tiks lutināta arī ar SOTHYS kosmētiku, kurš ir viens no pasaulē atzītākajiem kosmētikas brendiem.

Skaistumkopšanas speciālisti uzklās piemērotu dekoratīvo kosmētiku, taču paliekošas sejas uzacu, skropstu un lūpu līnijas izveidos linergists ar mikropigmentācijas metodi.

Pēc ķermeņa lutināšanas,  manikīra un pedikīra meistari sakops jūsu rokas un kājas ne tikai vasaras sezonai, bet arī jūsu dzīves īpašajiem un svarīgajiem mirkļiem. Mēs piedāvājam ne tikai klasisko manikīru un pedikīru, bet arī īpašās SPA procedūras, kā arī gēla nagu pieaudzēšanu. Meistares izveidos nagu dizainu atbilstoši jūsu vēlmēm un radīs patiesu meistardarbu uz jūsu nagiem!

Augstas klases friziermeistari izveidos tieši jums vispiemērotāko matu griezumu, piemeklēs matu krāsu un izveidos brīnišķīgu dienas vai vakara frizūru! Strādājot ar tādiem augstas klases kosmētiskajiem līdzekļiem kā, piemēram, Kerastase, jūsu matiem tiks piemeklēta īpaša un individuāla kopšana.

Iegriezieties skaistuma rezidencē – salonā Bellezza! Mums rūp jūsu labsajūta un skaistums!