SPA rituāli matiem

Tūlītējas iedarbības rituāls FUSIO-DOSE    5 min 14 EUR
Individuālam vajadzībām pielāgots augsti koncentrētu aktīvo sastāvdaļu maisījums jebkura tipa matiem, kas, iekļūstot matu šķiedrās, acumirklī nodrošina dziļu matu transformāciju.
Rituāls matu atjaunošanai RESISTANCE     10 min 15 EUR
Atjaunošana un nostiprināšana bojātiem un novājinātiem matiem, tūlītēja matu šķiedru atjaunošana, dziļa un ilgstoša matu stiprināšana no to saknēm līdz pat galiņiem.
Rituāls ideālai krāsai REFLECTION  15 min 20 EUR
Aizsardzība un mirdzums krāsotiem matiem, aizsargā un saglabā matu krasas intensitāti, vienlaikus piešķirot matiem izcilu spīdumu.
Rituāls matu barošanai NUTRITIVE 20 min 25 EUR
Sevišķi intensīva un ilgstoša barošana sausiem un jutīgiem matiem, optimāla sausu matu barošana no to saknēm līdz pat galiņiem, ilgstoši noturīgs rezultāts.
24 karātu rituāls ELIXIR ULTIME 15 min 25 EUR
Daudzpusīga skaistumkopšana jebkura tipa matiem (barošana, aizsardzība, mirdzums un tūlītēja atjaunošana ar matu tipam atbilstošiem kopšanas līdzekļiem – zīdainiem, gaisīgiem un neatvairāmi smaržīgiem matiem).
Revitalizējošs rituāls DENSIFIQUE 20min 20 EUR
Biezuma palielināšana matiem, kam trūkst kupluma (ievērojami stimulē jaunu matu veidošanas procesu, atjauno un saglabā gan matu biezumu, gan daudzumu).  
Attīrošs un līdzsvarojošs rituāls SPECIFIQUE 15 min 25 EUR
Galvas ādas attīrīšana un līdzsvars disbalansa gadījumos (pateicoties pīlinga efektam, attīra galvas adu un atjauno tās optimālo līdzsvaru).
Galvas SPA rituāls DERMO-CALM 20 min 25 EUR
Labsajūta un galvas ādas veselība diskomforta gadījumos (tūlītēja galvas ādas nomierināšana, maksimāls komforts un relaksācija).
KERATERMIJA (jebkura tipa matiem) 60 min 55 EUR
Keratermijas rituāls, kas radīts, iedvesmojoties no brazīliešu taisnošanas tehnikas, ir pirmais termoaktīvais un restrukturējošais pakalpojums, kas nodrošina matiem īpašas rūpes. Matu šķiedras tiek mīkstinātas un iegūst valdzinošu mirdzumu.
Matu kopšanas programma DISCIPLINE 45 min 45 EUR
Maksimāla keratīna efektivitāte, pateicoties unikālai aktīvo sastāvdaļu kombinācijai, kas savalda matus, vienlaikus tos atjaunojot.
CHRONOLOGISTE – izcilas matu un galvas ādas pārvērtibas 60 min 45 EUR
Rituāls pilnīgai matu un galvas ādas reģenerācijai. Paredzēts visiem matu tipiem.