HISTOMER procedūras

 

Pretnovecošanās procedūra ar HLS-BIO kompleksu  75 min 64 EUR
Komplekss HLS-BIO atjauno Langerhansa šūnas, nodrošina sejas liftingu bez injekcijām un aktivizē sejas ādas šūnu atjaunošanos kopumā. Procedūra palīdz novērst visas redzamās novecošanās pazīmes, āda kļūst samtaina, gluda un elastīga.
Procedūra jūtīgai sejas ādai HISIRIS 60 min 45 EUR
Procedūra paredzēta nogurušai, jūtīgai un pelēkai sejas ādai. Pilna daudzpusīgā ādas kopšana garantē pārsteidzošu rezultātu jebkura veida jūtīgai vai sakairinātai ādai, kā arī ādai, kuru skārusi kuperoze vai apsārtums.
Atjaunojoša procedūra ar vitamīnu C 60 min 43 EUR
Procedūra padara jūsu ādu starojošu un veselīgu, padara jūsu sejas ādas krāsu izteiksmīgāku un ievērojami samazina krāsu plankumu skaitu. Procedūra stimulē jaunu kolagēna šķiedru veidošanos un veicina jaunu audu veidošanos. Sejas ādas kļūst elastīga, samazinās grumbiņu dziļums, āda tiek pasargāta no saules staru kaitīgās ietekmes un kaitīgajiem radikāļiem.
Atjaunojoša programma Formula 201 sejas ādai 90 min 47 EUR
Programmas laikā tiek koriģētas tādas sejas ādas nepilnības kāmīmiskās grumbas, ādas tonusa un elastības zudums, “tumšie” plankumi un nevienmērīga sejas krāsa. Sejas āda tiek atjaunota un tiek ierobežota problēmu tālāka attīstība.
Pamata procedūra 90 min 37 – 45 EUR
Sejas pamata procedūrā ietilpst ādas attīrīšana, seruma uzklāšana un ievadīšana ar masāžas palīdzību un sejas maska. Šī ir relaksējoša un kopjoša procedūra atbilstoši klienta ādas tipam un stāvoklim, piemērota gan sievietēm, gan vīriešiem, jo kosmētiskie līdzekļi tiek individuāli piemeklēti.