HISTOMER procedūras

 

Tonizējoša un slaidinoša ķermeņa ietīšanas procedūra BODY-PLUS 90 min 65 EUR
Procedūra no Histomer sevī ietver ķermeņa skrubi, ietīšanu bandāžās un ķermeņa masāžu ar krēmu. Tonizējošās un slaidinošās bandāžas palīdz sabalansēt ķermeņa enerģijas plūsmas, nostiprina ādas šūnas, palielina to elastību, uzlabo ādas izskatu un rezultātus pēc svara zuduma.
Pretcelulīta ķermeņa ietīšanas procedūra CELL BODY  90 min 65 EUR
Šī pretcelulīta bandāža no Histomer sabalansē enerģijas plūsmas ķermenī un novērš celulīta veidošanos. Procedūra sevī ietver ķermeņa skrubi, ķermeņa ietīšanu bandāžā un vieglu masāžu.
Pretcelulīta procedūra ULTRA BODY 60 min 32 EUR
Šī procedūra no Histomer veicina tauku sadedzināšanas procesu. Lieliska procedūra, kura sevī apvieno ķermeņa ietīšanu, kas palīdz atjaunot un uzlabot ādas struktūru, ar masāžu, kura tiek veikta ar nostiprinošu Histomer krēmu ķermenim. Procedūra novērš tauku un toksīnu veidošanos ķermenī, aktivizē šūnu metabolismu, uzlabo asinsriti un ādas elastību.
 Histomer procedūra BODY H4

Procedūra ir īpaši izstrādāta, lai iedarbotos uz ādas elastību un atjaunošanos uz roku un kāju iekšējām daļām, kā arī uz sēžamvietas un vēdera. Procedūra  ir ideāli piemērota, lai novērstu strijas, kas radušās svara izmaiņu rezultātā.

 75 min

 

 

 

55 eur

 

 

 

Procedūra ir īpaši izstrādāta, lai iedarbotos uz ādas elastību un atjaunošanos uz roku un kāju iekšējām daļām, kā arī uz sēžamvietas un vēdera. Procedūra  ir ideāli piemērota, lai novērstu strijas, kas radušās svara izmaiņu rezultātā.

 

Itāļu farmaceitiskā kompānija Valetudo srl (dibināta 1982 gadā) sadarbībā ar ženēvas biotehnoloģiju labaratoriju Histo-LAB sagl. pirmie radīja kosmētisko produkciju uz tā saucamo augu cilmes šūnu bāzes.

1992. gadā labaratoriju Valetudo un Histo-LAB inženieri atklāja biotehnoloģisko procesu, pateicoties kuram kļuva iespējams mākslīgā vidē izaudzēt nepieciešamā daudzumā primārās (stumbru) augu šūnas, izmantošanai kosmetoloģijā.

Šīs šūnas un to iegūšanas metode tika patentēta pēc Madrides vienošanās (t.i.visā pasaulē). Un no šī brīža tās ieguva nosaukumu «Histomēriskās šūnas» un kļuva par kosmētiskās markas HISTOMER pamatu.

95% visu HISTOMER markas kosmētisko līdzekļu sastāvā ir Histomēriskās augu šūnas, kurām ir neierobežotas dalīšanās spējas.

Pie tam visas HISTOMER līdzekļu formulas iekļauj patentētus inovatīvus augu komponentu kompleksus un multiaktīvas klasiskas sastāvdaļas. Katra produktu sērija orientēta dažādu ādas tipu specifisku problēmu risināšanai, pie tam nodrošinot neatņemamu kopšanu – mitrināšanu, pretnovesošanās kopšanu, SPF aizsardzību un nepieciešamo ādas mirdzumu.

KAS IR HISTOMĒRISKĀS ŠŪNAS?

Spēja veidot pilnīgi jaunu organismu no pilnīga šūnu kopuma, pazīstams kā meristēmo (primāro) šūnu totipotence, tika atklāts augiem vēl 1902. gadā, kad zinātnieki pieņēma, ka atsevišķas augu šūnas var būt sākums veselam augam.

Visas augu dzīves laikā meristēmu primārās šūnas (histomēriskās augu šūnas – vasas un saknes apikālās meristēmas noteiktas veģetatīvo šūnu grupas) paliek embrionālās attīstības stadijā, nosakot pastāvīgu augu augšanu atšķirībā no dzīvnieku organismiem. Histomēriskās šūnas (meristēmu šūnas, cilmes šūnas) ir aktīvas visā organisma dzīves laikā.

Primāro augu šūnu izmantošanai kosmetoloģijā ir virkne priekšrocību salīdzinājumā ar dzīvnieku izcelsmes cilmes šūnu izmantošanu:

1)                  augu šūnas nevar būt vīrusu pārnēsātāji;

2)                  augu šūnas ir spējīgas attīstīties vidē, kas atšķiras no to izcelsmes vides;

3)                   augu šūnu izmantošana ir ētiskāka no dabas aizsardzības viedokļa.

 

HISTOMĒRISKO ŠŪNU IEDARBĪBAS MEHĀNISMS

Histomērisko šūnu neticamā dzīves aktivitāte – neierobežota spēja dalīties – atver milzīgas epidermas atjaunošanas iespējas. Augu meristēmu šūnām piemīt praktiski neierobežotas reģeneratīvas spējas. Šūnas ir bagātas ar aktīviem atjaunojošas un reģenerējošas iedarbības komponentiem, pateicoties kuriem tās sniedz tiešu iedarbību uz anomālijām un dažādiem epidermas nelīdzenumiem.

Pētījumu rezultātā, ko veica labaratorija HISTO LAB (Geneve), tika pierādīts, ka augu Histomēriskās šūnas ir spējīgas tieši iedarboties uz cilvēka ādas šūnu mitohondrijām, tas ir, būt par spēcīgu bioaktivatoru, un atjaunot dziļus dermas slāņus, pateicoties vielai ko tie satur ar stipru atjaunojošu un antioksidantisku efektu – verboskozīdu. Verboskozīds – fenilpropanoīdu glikozīds (kafijas skābes glikozīds) – attiecas pie dabīgo polifenolu grupas. Veikto zinātnisko pētījumu rezultātā tika atklāts, ka dabīgo polifenolu metālkompleksi, īpaši verboskozīds – Fe 2+ (polikinoīds-F), kas sniedz manāmu atjaunojošu efektu. Tiešais balinošais efekts tiek panākts ar tirozināzes inhibīcijas palīdzību, tiek pārtraukts melanoģenēzes process; pastarpināts – dēļ izteiktas antioksidantiskas iedarbības, kas pasargā no UV – starojuma.

Verboskozīds iedarbojas uz iekššūnu organellām – mitohondrijiem (šūnas «spēkstacijas»), kas nepieciešami šūnu elpošanai. Ievērots, ka mitohondriju daudzums šūnās palielinās, šūnu elpošanas mehānisms pastiprinās pēc HISTOMER kosmētiskās kopšanas, šūnas sāk «piekopt veselīgu dzīves veidu». Ir zināms, ka šūnu elpošanas traucējumi ir toksisku substanču avots (brīvo radikāļu, toksisko aldehīdu, lipo peroksīdu utt.), kuri bojā DNS un noved pie ātras ādas novecošanās. Aizsargājot šūnu elpošanas mehānismu, Histomēriskās augu šūnas paaugstina ādas audu noturību pret jebkurām nelabvēlīgām iedarbībām.

Pētījumi rāda, ka ādas šūnas, uz kurām tika uzklāti līdzekļi, kuru formulā ir histomēriskās šūnas, sāk patērēt vairāk skābekļa. Tādu šūnu dzīvības procesu norise manāmi uzlabojas pateicoties palielinātai enerģijai.

Šis patiešām revolucionārais atklājums kļuva par daudzfunkcionālas HISTOMER ādas kopšanas līdzekļu pamatu. Katrs tās produkts satur Histomēriskās augu šūnas – primārās šūnas, fermentētas un nofiltrētas īpašā veidā.

Tādā veidā visas HISTOMER formulas darbojas kā spēcīgs bioaktivators, atjaunojot pat dziļus ādas slāņus, un vienlaicīgi ar to, risina katra ādas tipa specifiskās problēmas.