Sejas dziļā tīrīšana

Sejas ādas dziļā manuālā tīrīšana                            1 – 1.5 h         35 – 45 eur

Dziļās tīrīšanas laikā sejas āda tiek atbrīvota no atmirušajām šūnām, attīrītas poras un tauku dziedzeru nosprostojumi.

Pēc tīrīšanas tiek veikta sejas ādas apstrāde ar Darsonvala aparātu, kas ar augstas frekvences elektriskajām izlādēm iedarbojas uz audiem.

Tiek veicināta dažādu bioķīmisko procesu aktivizācija: uzlabojas mikrocirkulācija un vielmaiņa ādā, ka arī sviedru dziedzeru darbība. Palielinās ādas elasticitāte. Dzirksteļu izlādes laikā veidojas ozons, tā ir gāze kam piemīt antibakteriāla iedarbība, tādā veidā nodrošinot rētu un strutu perēklīšu ātru sadzīšanu, vienlaicīgi palielinot ādas aizsargīpašības.

Procedūrā ietilpst- sejas ādas diagnostika, ādas sagatavošana un manuālā tīrīšana, darsonvalizācija, kriomasāža pēc nepieciešamības, atbilstoša krēma uzklāšana.

Klientam, pie speciālista ierodoties pirmo reizi, tiek veikta arī ādas diagnostika, kā arī sniegtas rekomendācijas tālākai ādas kopšanai gan izvēloties salona procedūras, gan mājas apstākļos.

(Cena atkarīga no sejas ādas stavokļa un procedūras ilguma)

Darsonvalizācija                                                         15-30min   10eur

Elektroprocedūŗa, kas stimulē vielmaiņu šūnās, iedarbojas dezinficējoši un mazina iekaisuma procesus, regulē tauku dziedzeru darbību, mazina rētas un veicina reģenerāciju, Procedūrā ietilpst sejas ādas attīrīšana, diagnostika, darsonvalizācija, atbilstoš krems, rekomendācijas turpmākai kopšanai.