Ajūrvēdas masāžas

Tulkojumā no sanskrita (आयुर्वेद ) ajūrvēda nozīmē dzīves zināšanas. Tā ir 5000 gadus sena Indijā izveidojusies holistiskā medicīnas sistēma, kas paaudžu paaudzēs tiek pielietota joprojām.

Ajurvēdas medicīna balstīta uz pārliecību, ka slimības rodas, kad cilvēka prātā, ķermenī vai dvēselē zūd līdzsvars. Veselība, savukārt, ir prāta un ķermeņa harmonijā, jo organismam piemīt spējas pašatjaunoties, taču tas ir spējīgs tikt galā ar slimībām tikai tad, ja šis līdzsvars tiek noturēts. Citiem vārdiem sakot – ajūrvēda ir mācība, kas palīdz organismam palīdzēt pašam sev.

Autentiskas ajūrvēdas procedūras, ko piedāvājam mūsu salonā, veic sertificēts ajūrvēdas terapeits Hassan Abbas Quereshi, kurš ieguvis izglītību un praktizējies tādās valstīs kā Indija, Ķīna, Apvienotie Arābu Emirāti, un nu jau 7 gadus arī Latvijā, lieliski apgūstot latviešu valodu.

Sejas hiromasāža 60 min 45 EUR
Sejas hiromasāža ir metode, kas harmonizē sejas mīmiku un uzlabosejas hiromasāža  ādas tvirtumu, tā tiek veikta sejai un dekoltē zonai.
Hiromasāža uzlabo asinsriti un vielmaiņu,  attīra ādu no atmirušajām šūnām, līdzsvaro tauku un sviedru dziedzeru darbību, uzlabo skābekļa piegādi audiem, padarot sejas ādu gludāku, jaunāku un elastīgāku. Masāža sniedz relaksāciju, jo nomierinoši iedarbojas uz nervu sistēmu. Hiromasāža uzlabo ādas krāsu, atslābina, taču vienlaikus arī tonizē sejas ādu un muskulatūru. Mazinās tūska, nogurums un seja izskatās svaigāka un dzīvīgāka.
Mukha Abhyanga 60 min 45 EUR
Ajūrvēdiskā liftinga masāža sejai un dekoltē zonai. Masāža tiek veikta izmantojot ajūrvēdas liftinga masāžaajūrvēdas sejas krēmu.

Ar tradicionālās ajūrvediskās tehnikas izpildi, šī masāža iedarbojas lokāli un refleksīvi: lokāli tā pievelk un atjauno sejas ādu, bet refleksīvi iedarbojas uz visu ķermeni.

Mukha Abhyanga masāžas laikā tiek veikta iedarbība uz marmas punktiem, kas atrodas uz sejas. Marmas ir saskares punkti starp fizisko ķermeni un smalkajiem enerģētiskajiem ķermeņiem. Daudzas marmas ir saistītas ar noteiktiem muskuļiem, orgāniem vai audiem. Ietekme uz marmām masāžas laikā veicina enerģijas harmonizāciju un dažādu orgānu funkciju atjaunošanos un uzlabošanos, kā arī palīdz atslābināties un relaksēties.

Ieguvumi no procedūras:

 • Spēcīga anti-age programma, kas sniegs Jūsu sejai jaunības mirdzumu;
 • Aktivizē dabīgo vielmaiņu ādas audos, stimulē limfas atteci un asinsriti;
 • Noņem tūsku, mazina krunciņas;
 • Sniedz lifting efektu, paaugstina muskuļu tonusu, tādā veidā uzlabojot  ādas dabisko spēju saglabāt šķidrumu un elasticitāti.

Procedūra efekts ir ekvivalents sejas vingrošanai, līdz ar to redzams tūlītējs rezultāts, kā arī ,tas ir noturīgāks un ilglaicīgāks nekā citas anti-age procedūras, jo darbojas ne tikai ādas līmenī, bet spēcīgi strādā arī uz muskuļiem.

Sākotnēji masāža tiek veikta vienai sejas pusei, līdz ar to Jums ir iespēja salīdzināt un novērtēt procedūras efektivitāti redzot atšķirību. Pēc procedūras audos jūtams siltums, jo spēcīgi ir aktivizējusies vielmaiņa un asinsrite, uzlabojas limfas attece, kam pateicoties pastiprināti tiek izvadīti toksīni.

Merudanda Abhyanga 60 min 40 EUR
Masāža ir paredzēta, lai efektīvi atbrīvotu muguras muskulatūru no stresa radītā paschima abhyanga anti-stresssasprindzinājuma, sevišķi mugurkaula zonā, kur atrodas čakras un no kurienes nervi izplatās uz ārpusi. Masāžas mērķis ir atjaunot un saglabāt mugurkaula funkcijas un sabalansēt enerģijas plūsmu.

Masāža uzlabo un harmonizē enerģijas plūsmu, atbrīvo no stresa, uzlabo mugurkaula kustīgumu, sniedz mieru un relaksāciju.

Paschima Abhyanga 60 min 43 EUR
Anti-stresa masāžas komplekss apkakles zonai (sēdus) un mugarai (guļus). Masāža merudanda abhyanga muguras masāžatiek veikta ar sežame un ajūrvēdas eļļām.

Balstoties uz ajūrvēdas principiem, šī procedūra ir izstrādāta, lai īsā laikā novērstu dažāda veida muguras sāpes un abrīvotu muskuļus no sasprindzinājumu.

Masāža līdzsvaro enerģijas cilvēka fiziskajā un smalkajos ķermeņos. Noteiktas masāžas kustības tiek veiktas ievērojot ķermeņa daļu enerģētiskās līnijas un iedarbojas arī uz enerģētiskajiem punktiem – marmām.

Masāžas dziednieciskie efekti:

 • stiprina mugurkaula veselību;
 • uzlabo imunitāti, asinsriti un cirkulāciju visā ķermenī;
 • izvada no organisma uzkrātos toksīnus;
 • uzlabo pašsajūtu, noņem stresu un sasprindzinājumu;
 • noņem hronisku nogurumu, paaugstina vitālo dzīvības enerģijas līmeni ķermenī;
 • regulē organisma fizioloģiskos procesus;
 • aktivizē organisma pašatjaunošanās procesus;
 • efektīvi atbrīvo no bezmiega, muguras un galvas sāpēm.
Sambahana 90 min 55 EUR
120 min 67 EUR
Pilna ķermeņa un pēdu masāža.  Masāža tiek veikta ar ajūrvēdas eļļām – ajūrvēdiskā masāža sambahanaašvaghanda,watha thailaya vai maha šiddhartha.

Masāžas kustības tiek veiktas kā skaitlis 8, kas ir bezgalības simbols, tās palīdz izplatīt pozitīvo enerģiju ķermenī, līdzsvaro došas (vata, pitta, kapha) un čakru enerģiju, veicina enerģijas (prānas) cirkulāciju.

Sambahana ir vispamatīgākā no visām ajurvēdas visa ķermeņa masāžām. Tās nosaukums sanskritā nozīmē “glāstīt”, “masēt ķermeni ar eļļām” pa vitālajām dzīvības līnijām un punktiem. Sambahana ietver visu ķermeņa daļu masāžu izmantojot lielu daudzumu siltas eļļas.

Sambahana ir spēcīga nomierinoša un stresu samazinoša masāža. Šī masāža tiek veikta stingri ievērojot enerģētiskās līnijas (nadi) un marma punktus. Masāžas seansa laikā vienlaicīgi notiek iedarbība gan uz fizisko ķermeni, gan uz smalkajiem ķermeņiem: ēterisko, mentālo un emocionālo. Cilvēka organisms pamazām tiek sakārtots šajos līmeņos un notiek atbrīvošanās ne tikai no dažādu slimību izraisītajām sekām, bet arī no šo slimību cēloņiem.

Hiro Abhyanga 60 min 40 EUR
Masāža galvai un ķermeņa augšdaļai. Tiek veikta ar kokosriekstu eļļu.shiro abhyanga galvas masāža

Šī masāža nomierina un atslābina ķermeni un garu, darbojas kā spēcīgs anti-stresa līdzeklis un palīdz arī depresijas un galvas sāpju gadījumos. Ir muskuļus atslābinoša iedarbība, īpaši plecu un skausta zonā, veicina asinsriti, apgādā galvas smadzenes ar skābekli un barības vielām, kā rezultātā  uzlabo atmiņu, prata un koncentrēšanās spējas.

Masāža strādā uz enerģētiskajiem punktiem, līdz ar to ietekmē arī visu ķermeni, stimulējot organisma dabiskās pašatjaunošanās spējas, uzlabo imunitāti un izvada toksīnus.

Čampi masāžai ir arī kosmētisks efekts, tā uzlabo matu augšanu, to struktūru un stāvokli.

Gua-sha masāža 60 min 45 EUR
Nosaukumā izmantotais termins “Gua” nozīmē “nokasīšana” vai “nokasīt”, un gua-sha masāža“Sha” ir termins, kas tiek lietots aprakstot radušos apsārtumu pēc masāžas laikā veiktā procesa.

Gua-Sha ir instruments, kas tiek izmantots procedūras laikā. Tas izgatavots no bifeļa ragiem un vulkāniskajiem iežiem. To izmanto, jo ar rokām vien nepietiek, lai izkliedētu siltumu, izplatītu  skābekli, un stimulētu asins cirkulāciju.

Bifeļa ragam kā materiālam, no kā izgatavots instruments, piemīt atvēsinošas īpašības, tāpēc tas efektīvi izkliedē ķermeņa siltumu.

Terapija ir nesāpīga – ādas apsārtums rodas sasilstot ķermeņa audiem, ka arī pastiprinātas skābekļa apgādes rezultātā.

Gua-sha masāžu ir ieteicams veikt pie muskuļu sāpēm, atsevišķām problemzonām.

Vakuuma banku terapija 75 min 55 EUR
Procedūra tiek veikta manuāli, ar vakuuma bankām.

Vakuuma banku terapija ir balstīta uz meridiānu teoriju organismā. Banku likšana novērš jebkādu organism  stagnāciju un atver meridiānus, lai enerģija  varētu brīvi plūst, tā palīdz atjaunot noteiktus meridiānus un orgānus, kas nedarbojas tik labi, cik iespējams. No fizioloģiskā viedokļa, banku likšana  palīdz aktivizēt limfātisko sistēmu, veicina asinsriti, un ir laba dziļo audu atjaunošanai.

Ar sūknēšanas palīdzību, āda tiek vilkta uz augšu, izveidojot vakuumu uz meridiāna punktiem. Vakuuma bankas kauss tiek atstāts konkrētajā punktā uz 15 minūtēm.

Bankas tiek liktas noteiktos akupunktūras punktos, meridiānos, kā arī uz ķermeņa daļām, kuras skar sāpes. Banku likšanai ir lielāks uzsvars uz muguras akupunktūru.

Problēmzonu masāža 30 min 25 EUR
Masāža tiek veikta pielietojot Taizemes eļļu. Koncentrējoties uz sāpīgo zonu, masāžu pielieto pie dažādām traumām, muskuļu, locītavu sāpēm.